PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 вересня 2017, 11:46    |

Чи варто вагітним ходити на роботу?

preg-robota-new Новину про швидку зміну соціального статусу жінки сприймають по-різному. Для когось це привід зайнятися саморозвитком, а для інших – спосіб керувати оточуючими. Хтось у цей період віддає перевагу активному способу життя, інші вибирають спокійне лежання на дивані. Однак вчені наполягають на тому, що спосіб життя під час вагітності має бути «збалансованим».


Відразу два нових дослідження, опубліковані минулого тижня, присвячені проблемі активності під час вагітності. У своїх висновках фахівці солідарні – відмовлятися від роботи не варто. За даними дослідження, проведеного групою вчених з Саутгемптона, в якому вивчалися дані 4680 жінок, ризик розвитку вроджених вад у дітей, чиї матері працювали під час вагітності, значно нижчий, ніж у дітей безробітних матерів.

Однак позитивно на плід впливає тільки робота, не пов’язана з важкими фізичними навантаженнями у вигляді тривалого стояння на ногах, ходіння пішки і роботою в нічні зміни. У таких жінок робота стає фактором ризику, збільшуючи ймовірність передчасних пологів або народження мертвих дітей. Також у важко працюючих мам діти можуть відставати у фізичному розвитку – в середньому такі малюки на 1 сантиметр менші і на 3-5% легші. Оптимальним часом, проведеним на роботі, британські вчені визначили 25-35-годинний робочий тиждень, що виключає важкі фізичні навантаження.

Фахівці з Американського Товариства акушерів і гінекологів (ACOG) погоджуються з висновками своїх британських колег, додаючи до цього, що і «вільний» час не повинен проходити у вагітних «на дивані». В американському дослідженні брали участь жінки на різних термінах вагітності, що займаються самими різними видами діяльності. Медичні показники психічного і фізичного стану здоров’я значно краще були у тих майбутніх мам, які протягом вагітності регулярно ходили на роботу, не змінюючи звичного ритму життя.

Ще одна порада американських фахівців стосувалася активної соціальної діяльності. Під цим вони розуміють відвідування спеціалізованих шкіл для майбутніх мам, занять йогою і різних «гуртків». Серед останніх особливо «відзначилися» курси іноземних мов, рукоділля і садівництва.

На думку одного з авторів дослідження Анкіти Шарма, таке проведення часу під час вагітності позитивно впливає на її перебіг: «Постійне спілкування та участь у заходах дає жінці необхідний заряд оптимізму і позитиву, що вкрай необхідно для підтримки гарного самопочуття. Гарний настрій – гарантія спокійної і здорової вагітності».

Обмежуватися вивченням здоров’я майбутніх мам американські експерти не збираються. Наступним етапом їхньої роботи стане вивчення впливу активності під час вагітності на здоров’я дитини.

 

За матеріалами: newsone.com.ua

 

Для того щоб добавляти коментарі вам необхідно зареєструватись, або авторизуватись на сайті.

 
Консультація дитячого педіатра Консультація дитячого педіатра Консультація дитячого педіатра

ВхідЗабули пароль? / Забули логін?
Зареєструватися

Зміни світ на краще! Зроби перший крок!

Нові приймальні

ГОЛОСУВАННЯ

Годі сподіватися на владу. Благодійний фонд «Діти передусім!» пропонує батькам взяти ініціативу у свої руки. Ми готові оплатити половину вартості дитмайданчика, якщо іншу половину оплатять батьки з прилеглих будинків. Ви готові піти на такий крок?
 

Кращі матусі і татусі тижня

tell

mishutka

Допоможемо дітям разом

Останні коментарі

Помощь при рождении двойни

как правильно оформить субсидию, если по приписке есть 2 непроживающих

мать одиночка

Добрий день) Ви можете оформити мати одиначку тільки тоді коли в свідоцтві про народженні дитини не...

істерика

доброго дня віталія,скажіть чи дали вам якісь поради що робити в цій ситуації яку ви описали,у мене ...

Без теми

доброго дня мене це теж торбує))))в мене була затримка менструації 4 день і на 5 день в мене почалас...

Проблемы с чтением

Доброго вечера,Елена! У меня сын то-же ученик 2 класса с такой же проблемой, только у нас еще страда...

Останні записи в спільноті

Нові обличчя

avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar
 

Користувачі он-лайн

 

Зіркові поради

f284de1b8eb0ba6615352ba73bb54715

Яна Клочкова: «Щоб малеча поїла, вигадую історії про рисових гномиків»

Триразова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова розповіла про нову в її житті роль матері і поділилася секретами виховання дитини.

Детальніше...    |   2011-12-05 13:50:06
  
750480dedb72

Олена Мозгова: " Я вчу своїх дітей розумно розпоряджатися грошима"

Своїх дітей відома українська продюсер Олена Мозгова виховує суворо і, не зважаючи на статки, з малечку привчає їх економити.

Детальніше...    |   2011-03-22 11:01:47
  
bregneva

Віра Брежнєва: "Під час вагітності варто трохи стримувати свій апетит, харчуватися збалансовано"

Віра Брежнєва розповіла яким чином їй вдалося під час вагітності не набрати жодного зайвого кілограма.

Детальніше...    |   2011-02-14 08:13:52