shutterstock_709679711307707676Всі ми любимо море і пляж, проте слід пам'ятати, що різка зміна клімату з наших звичайних умов у спекотне сонце і тривалий вплив самої морської води на організм можуть негативно позначитися на нашому здоров'ї.

Щоб цього уникнути, необхідно дотримуватися кількох простих правил:

1. Перед тим як увійти у воду, проведіть хвилин 10 в тіні, щоб уникнути різкого температурного контрасту між водою і повітрям.

2. По приїзду на курорт перші дні краще купатися один раз на день. Потім кількість морських ванн можна збільшити до 2-3 разів на день з проміжками між купаннями не менше півгодини.

3. Не сидіть у воді до посиніння. Переохолодження може спровокувати застуду, бронхіт, цистит, загострення хронічних захворювань. Якщо ви все-таки замерзли, терміново виходьте на берег і енергійно розітріться рушником або енергійно порухайтеся (побігайте, наприклад).

4. Не купайтеся відразу ж після їжі - це шкодить травленню, і не робіть запливи на голодний шлунок. Це може викликати слабкість і напад тахікардії.

5. Після виходу з моря не поспішайте під душ - дайте шкірі ввібрати корисні речовини.

6. Якщо перебування в морі вам протипоказано за станом здоров'я, просто обливайтеся морською водою або робіть ножні ванни.

Ці прості правила допоможуть вам уникнути неприємностей, пов'язаних зі зміною клімату і повністю насолодитися відпочинком на морі. А головне - оздоровитися.

За матеріалами medinfo.ua