PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 листопада 2017, 10:13    |

Засоби зниження температури у дітей

15.2Підвищення температури у дитини є ознакою того, що організм бореться з інфекцією і виробляє імунітет до її збудника. Тому лікарі рекомендують дітям без патологій збивати температуру тільки тоді, коли вона піднімається вище за 38,5° С.

 


Якщо температура не перевищує даної позначки, слід обмежитися немедикаментозними засобами її зниження. До таких належать пиття потогінних чаїв (з липою, медом, лимоном або малиновим варенням), прийняття короткочасних ванн з температурою води на 2 градуси нижче температури тіла дитини та обгортання тіла вологою тканиною.

Якщо ж температура досягла позначки в 38,5° С, слід вдатися до медикаментозних засобів . Однак щоб не завдати шкоди здоров'ю дитини, потрібно знати, який з жарознижувальних препаратів є максимально ефективним та безпечним для малюка. Також важливо вибрати найбільш зручну для дитини форму прийому ліків.

Щодо останнього, жарознижувальні препарати для дітей випускають у формі свічок, сиропів (суспензій) і таблеток. Для грудних немовлят зручніше застосовувати свічки, проте при їх введенні можна травмувати ніжну слизову оболонку кишківника малечі. Таблетки найменш підходять для дітей, бо малюк не завжди може проковтнути пігулку. Найкращою та найбільш зручною формою жарознижувальних засобів для дітей є суспензія (сироп).

Тепер про безпеку та ефективність. Серед жарознижувальних для дітей, які ви знайдете в аптеці, найпоширенішими є парацетамол та ібупрофен. У ході клінічних досліджень було встановлено, що ібупрофен діє ефективніше за парацетамол. Лікарі відзначили кращу переносимість ібупрофену дітьми, більш виражений протизапальний і знеболюючий ефект, а також мінімальний ризик передозування в домашніх умовах. Крім того, педіатри констатували більшу тривалість жарознижувальної дії ібупрофену, порівняно з парацетамолом .*

Ібуфен ® для дітей - це ібупрофен у формі суспензії. Після прийому препарату жар у дитини поступово спадає протягом 30 хвилин, а ефект триває 6-8 годин. Дана лікарська форма ібупрофену дозволена до безрецептурного застосування у дітей віком від 3 місяців.

Враховуючи вищесказане, зрозуміло, чому педіатри та батьки обирають ібупрофен в якості найбільш ефективного та безпечного жарознижувального препарату для дітей .

За матеріалами: http://www.malecha.org.ua

 

Для того щоб добавляти коментарі вам необхідно зареєструватись, або авторизуватись на сайті.

 
Консультація дитячого педіатра Консультація дитячого педіатра Консультація дитячого педіатра

ВхідЗабули пароль? / Забули логін?
Зареєструватися

Зміни світ на краще! Зроби перший крок!

Нові приймальні

ГОЛОСУВАННЯ

Годі сподіватися на владу. Благодійний фонд «Діти передусім!» пропонує батькам взяти ініціативу у свої руки. Ми готові оплатити половину вартості дитмайданчика, якщо іншу половину оплатять батьки з прилеглих будинків. Ви готові піти на такий крок?
 

Кращі матусі і татусі тижня

tell

mishutka

Допоможемо дітям разом

Останні коментарі

Помощь при рождении двойни

как правильно оформить субсидию, если по приписке есть 2 непроживающих

мать одиночка

Добрий день) Ви можете оформити мати одиначку тільки тоді коли в свідоцтві про народженні дитини не...

істерика

доброго дня віталія,скажіть чи дали вам якісь поради що робити в цій ситуації яку ви описали,у мене ...

Без теми

доброго дня мене це теж торбує))))в мене була затримка менструації 4 день і на 5 день в мене почалас...

Проблемы с чтением

Доброго вечера,Елена! У меня сын то-же ученик 2 класса с такой же проблемой, только у нас еще страда...

Останні записи в спільноті

Нові обличчя

avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar
 

Користувачі он-лайн

 

Зіркові поради

f284de1b8eb0ba6615352ba73bb54715

Яна Клочкова: «Щоб малеча поїла, вигадую історії про рисових гномиків»

Триразова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова розповіла про нову в її житті роль матері і поділилася секретами виховання дитини.

Детальніше...    |   2011-12-05 13:50:06
  
750480dedb72

Олена Мозгова: " Я вчу своїх дітей розумно розпоряджатися грошима"

Своїх дітей відома українська продюсер Олена Мозгова виховує суворо і, не зважаючи на статки, з малечку привчає їх економити.

Детальніше...    |   2011-03-22 11:01:47
  
bregneva

Віра Брежнєва: "Під час вагітності варто трохи стримувати свій апетит, харчуватися збалансовано"

Віра Брежнєва розповіла яким чином їй вдалося під час вагітності не набрати жодного зайвого кілограма.

Детальніше...    |   2011-02-14 08:13:52