avatar

Консультація педіатраотруєння

Cокур Вікторія 2017.03.17 20:15 0 0

 

добрий вечір..в нас найшли отруєння та кишечна інфекція в мої дитини, йому лише 9 місяців...нам сказали їсти лише кашу рисову, яблука,банани та грудь...но так як я вже майже відлучаю від груді та молока зовсім мало, а кашу він не хоче їсти...я хочу запитати можна йому дати суміш?

 

   
  avatar

  Консультація педіатраБез теми

  Кость Світлана 2016.11.25 19:07 0 0

   

  Доброго вечора. Дитині 2.5 місяці, покашлює почали текти слюні. Інших симптомів нема. Покашлює у сні, при іграх на спині, коли прокидається. Почувається добре, активна. Може це фізіологічний кашель??? Як відрізнити його від патології????

   
  avatar

  Консультація педіатраПідкажіть як зупинити блювання та нудоту?

  Собчук марія 2016.07.31 00:22 0 0

   

  Доброї ночі.Порадьте як зупинити в дитини 7 років(хлопчик)рвоту,котра почалась під час поїздки в автомобілі по гірській місцевості.Думали закачало,але вона не припиняється вже 10 годин з інтервалом в 40хв-1година.Рідина з жовчю,живіт не болить,не проносиь,температура 37,2.Воду і ліки вертає одразу назад(давали смекту,ніфуроксазид,табл.від захитування)в аптечці ще є вугілля(ми за кордоном).Тому чекаємо до ранку.

   
  avatar

  Консультація юриставідповідальність за неслату заборгованності за ком. платежі

  Власов Роман 2016.07.20 11:22 0 0

   

  Підскажіть. Хто несе відповідальність за неслату заборгованності за ком. платежі, всі повнолітні що прописані за адресою чи " ответственный квартиросъемщик"? Квартира не приватизована. І ще питання... Якщо в цій квартирі прописані неповнолітні діти чи можуть їх виселяти або позбавляти прова користування?

    
   avatar

   Консультація гінекологаМалі місячні і ниючий біль внизу живота з правого боку

   Олег Юлія 2015.06.24 05:51 1 0

    

   Доброго дня, допоможіть консультацією, три дні тому почались місячні, але не такі як завжди, зазвичай в мене вони рясні особливо в перші дні, а цього разу дуже мізерні і темно коричневого кольору, з невеликими згустками, і такий не сильний ниючий біль внизу живота з правого боку, також зазвичай при місяних біль сильний ріжучий, а цей такий тупий ниючий. Минула менструація теж була зі збоєм, почлась з затримкою в 2 тижні, я живу активним статевим життям, але вагітності поки не планувала, тому мене турбують такі збої в організмі
   Мені 23 роки. Мій лікар може мене прийняти аж наступного тижня, а я х переживаю дуже через це.

    
   avatar

   Консультація юристаСын инвалида 1 группы

   Петро Петрович 2015.06.17 16:38 0 0

    

   Здравствуйте. Я студент, мой отец инвалид 1 группы, мать частный предприниматель. Могу ли я получать какую то материальную помощь от госудрарства?

     
    avatar

    Перший раз в перший клас!Зарахування до 1-го класу на прикладі гімназії № 315 Київ

    Сергей 2015.06.11 14:08 0 0

     

    Зарахування до 1-го класу на прикладі гімназії № 315 Київ : крізь тернії до заповітних шкіл

    Що робити, якщо дитина не потрапила в обраний навчальний заклад? 

    Для школярів кінець травня звично асоціюється насамперед із закінченням навчального року. Для ж майбутніх «першачків» – це пора перших у житті вступних випробувань, а для їх батьків – справжня битва за місце у навчальному закладі. Кожна мама хвилюється не лише про те, чи зможе дитина пройти тест та яку кількість балів набере, а чи взагалі потрапить в обраний навчальний заклад. Адже дефіцит місць, непрозора, на думку батьків, система оцінювання, поступово доводять до точки кипіння настрої громадськості. Все частіше батьки стикаються з ситуацією, коли дитина не потрапляє в обраний навчальний заклад навіть із відмінною підготовкою. То ж і скарг про корумпованість закладів та непрозорість системи оцінювання стає все більше.
    Дарниця.org вирішила дізнатися, за якими насправді критеріями оцінюють підготовку майбутнього першокласника та хто врешті-решт потрапляє у заповітний престижний ліцей або гімназію. 
    Ми завітали у гімназію № 315 й поспілкувались з її директором – Олександром Олексійовичем Бірюком, який зі свого боку, так би мовити, пролив світло на ці гострі та болючі питання.

    Непрозора система тестування: факт чи міф

    Кожна спеціалізована школа, ліцей або гімназія зараховують майбутніх 
    першокласників за результатами тестування. З дитиною зазвичай спілкується, педагог та психолог, таким чином перевіряючи рівень її загального розвитку, функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу.
    Як розповіли нам в гімназії, після тестів приймальна комісія вирішує та складає список рекомендованих до зарахування дітей. Директор лише затверджує протокол і вже потім вирішує яким буде прохідний бал. Власне, саме цей факт досить обурює батьків й натякає на непрозорість зарахування дітей. Директор пояснює:
    - В цьому році в нашу гімназію було подано аж 500 заяв. Ми ж можемо відкрити у наступному навчальному році лише 3 перші класи максимум по 36 чоловік. Це 108 дітей. Тобто, у будь-якому випадку 400 дітей до нас не потраплять ніяк. Звісно, така ситуація не вдовольняє тих батьків, які твердо вирішили за будь-яку ціну потрапити в гімназію.
    Саму ж систему оцінювання директор вважає дуже відносною, але запевняє, головний критерій оцінювання – бал.
    - Ми знаходимося у такій складній ситуації, коли вимушені якимось чином встановлювати певну систему «відбору» дітей. Нам доводиться обирати з тієї великої кількості дітей, які однаково набрали високі бали. Таким чином, в силу вступають інші критерії, наприклад, місце проживання, рівень іноземної мови, адже ми - гімназія з поглибленим вивченням англійської мови. Тоді пріоритет отримують ті діти, які під час співбесіди показали гарні результати з англійської. Хоча, зазвичай ми не тестуємо дитину на рівень знання мови. Також у багатьох тут навчаються брати й сестри. Це ми теж враховуємо.
    Маленький «бунт» батьків демонструють й коментарі у мережі Інтернет. 
    - Я прекрасно розумію тих батьків, діти яких не потрапили куди вони хотіли. Для кожного з них їх дитина – найкраща й найрозумніша. У мене була аналогічна ситуація з дочкою. Ми теж намагались потрапити до конкретного навчального закладу, але не пройшли. А стосовно хабарів й дзвінків - це безпідставні звинувачення. Тому я й попросив закрити коментарі на порталі освіта.com.ua, тому що вважаю, що не заслуговую таких образливих коментарів стосовно хабарництва. 
    З іншого боку, гімназія № 315 славиться досить високим рейтингом та перемогами у багатьох міських та районних конкурсах, олімпіадах, МАН. Гімназія займає 21 сходинку топ-50 найкращих шкіл м.Києва за версією газети «Сегодня» та 64 у рейтингу найкращих шкіл України. В цьому році гімназія випускає 22 медалісти – це найбільша кількість серед навчальних закладах Дарницького району. Чи не це є показником рівня та якості освіти? 

    Переповненість шкіл – загальнорайонна проблема 

    Відсутність достатньої кількості закладів освіти в нашому районі - одна з найгостріших проблем. Тож не дивно, що така сама складна ситуація з місцями й в інших престижних начальних закладах Дарниці - в Скандинавській, Інженерній, гімназії «Київська Русь», Слов’янській. Це ті гімназії, куди насамперед бажають зарахувати свою дитину батьки.

    Що ж робити якщо ви не потрапили в обраний навчальний заклад? 

    Згідно розпорядження Дарницької РДА, навчальні заклади мають зону обслуговування. Наприклад, будинки які знаходяться поряд з гімназією № 315 входять в зону обслуговування СШ № 309. Тому якщо діти не попали до цієї гімназії, то їх обов’язково мають зарахувати до школи № 309. 
    З розпорядженням можна ознайомитись тут
    Звісно, говорити про абсолютно чесну, об’єктивну та прозору систему зарахування до навчальних закладах язик не повернеться. Система оцінювання застаріла й працює на межі. Тож рано чи пізно вона може дати збій. Як діятиме влада в умовах шаленої нестачі місць у школах та дитсадках на тлі активно зростаючих багатоповерхівок у Дарницькому районі - невідомо. Залишається сподіватись на мудрі на зважені рішення й правильно розставлені пріоритети в направленні бюджетних коштів.

      
     avatar

     Перший раз в перший клас!Инспекция Дарницких школ: Гимназия № 315 Киев

     Сергей 2015.06.11 14:07 0 0

      

     Каждый родитель рано или поздно начинает подыскивать учебное заведение своему любимому чаду. А учитывая нынешний кризис в системе образования и катастрофическую нехватку мест в школах, делать это приходится сразу же после обустройства ребенка в садик. Конечно, получать знания гораздо приятнее, когда в школе тепло, окна целые, а рядом с потолка не капает вода. Но намного важнее – качество образования и психологическая обстановка в школе. Мы решили проинспектировать учебные учреждения района и собственными глазами увидеть, в каких условиях учатся наши дети.
     Объектом первой инспекции стала гимназия № 315 с углубленным изучением иностранных языков. Заведение расположено в хорошем месте, рядом с метро, по ул. М. Драгоманова, 27-а.

     Вначале мы провели маленький тест: попытались зайти в школу, так сказать, без спроса. Но не тут-то было: в школе, помимо охраны, установлена пропускная система. Да и охранник среагировал моментально: кто, куда, фамилия? 

     Безопасность ребенка – немаловажный критерий выбора учебного заведения.
     Мы попросились к директору, назвав фамилии, и лишь тогда были пропущены.
     Школа оказалось светлой, чистой и, что немаловажно, без туалетных запахов, обычно встречающих учеников сразу на входе в учреждениях с похожей планировкой. В коридорах много зелени и …аквариумов. Самый большой – возле актового зала. Интересно, их содержание также входит в оплату родителями благотворительных взносов? 

     В школе как раз шла переменка, и мы решили спросить у самих учеников как им здесь учиться:
     - Нам все нравится, учителя всегда идут на встречу, оценки не занижают. Мы с подругой будем поступать в европейский вуз, уровень английского у нас хороший. Во многом эта заслуга нашей школы. 
     Директору гимназии Александру Алексеевичу Бирюку мы задали несколько важных для родителей вопросов:
     В чем особенности гимназии?
     - Наша гимназия сначала открывалась как обычная средняя общеобразовательная школа в 1994 году. Через 5 лет получила статус специализированной школы с углубленным изучением иностранных языков. Благодаря успехам наших учеников в различных направлениях - обучении, творческих конкурсах, побед на олимпиадах, МАН в 2003 году школа получила статус гимназии. И уже в течение 5 лет гимназия входит в топ-100 лучших школ Украины.
     Тяжело ли поступить детям в ваше учебное заведение?
     - Гимназия зачисляет учеников по результатам конкурса. Но поскольку новые школы в нашем районе не строят, и ситуация с местами во многих престижных лицеях и гимназиях Дарницкого района на протяжении многих лет остается неудовлетворительной, то родителям постоянно приходится бороться за место в 1-м классе. 

     - В этом году в нашу гимназию было подано аж 500 заявлений в 1-й класс. Это очень много. Мы можем открыть в следующем учебном году только 3 первых класса максимум по 36 человек. Это 108 детей. То есть, в любом случае 400 детей к нам не попадут никак. Конечно, такая ситуация не удовлетворяет тех родителей, которые твердо решили любой ценой попасть в гимназию.
     Как оцениваете свои рейтинги?
     - Объективность рейтинга – это, конечно, очень тонкий вопрос. Мне иногда кажется, что существующий рейтинг (21 место в топ-50 лучших школ Киева и 64 среди лучших школ Украины) нам еще надо серьезно отрабатывать. Я, например, считаю, что правильным критерием создания рейтинга является соответствие оценок, полученных в школе, результатам ЗНО. Например, рейтинг гимназии в этом году ухудшился, ведь выпуск на выпуск не приходится. В этом году у нас будет 22 медалиста. Кстати, это наибольшее количество медалистов в Дарницком районе. А вот в следующем году выпуск будет слабее.
     Куда в основном поступают выпускники гимназии?
     - Основной профиль гимназии № 315 - иностранные языки. Но наша система спецкурсов продумана таким образом, что те дети, которые, например, выбрали технические курсы, посещают спецкурсы по математике. Наши выпускники поступают в самые различные вузы – от КПИ до университета им.Шевченко.
     Стоимость обучения
     Стоимость обучения - наиболее острый вопрос для каждого родителя.
     В гимназии № 315 родители платят добровольный взнос на счет родительского комитета - 350 грн./месяц. На эти деньги, по словам директора, осуществляется оплата охраны, охрана компьютерных классов, пропускная система, электронный журнал ведения оценок, объявлений и тому подобное.
     Директор уточнил, что добровольный взнос не является той обязательной платой за хорошие оценки и отношение к ребенку.
     - Конечно, есть большое количество родителей, которые не могут оплачивать. Но это совсем не влияет на процесс обучения. В нашей школе на детях никто не отыгрывается. Например, родители нашей выпускницы ни разу не платили в родительский комитет, но эта девочка окончила гимназию с золотой медалью, принесла гимназии 200 баллов по украинской литературе. Хотя все хорошо понимают, как школе необходимы эти взносы, ведь государством финансируется только заработная плата педагогов, а все остальное, к сожалению, лежит на плечах родителей. Мы должны низко поклониться им за то, что они нам помогают. 
     Директор считает, что денежные вопросы в школе организованы очень толерантно. Хотя не совсем приятно каждый раз на собраниях говорить родителям о деньгах.
     - Но я, как руководитель, допустить, чтобы все здесь развалилось, просто не могу. Фактически решения любых аварийных моментов, будь то ремонт крыши, фасада, асфальта - все это мы делаем благодаря родительским средствам.
     Чем занимаются дети во внеурочное время? (кружки, дополнительные занятия)
     - Во-первых, у нас прекрасный спортивный комплекс, в котором есть бассейн, теннисный корты, батуты, тренажерный зал. Всей этой базой в первой половине пользуется гимназия, а в послеурочное время она функционирует как спортивный комплекс «Планета Спорт». Честно говоря, иначе мы бы не имели этого комплекса. На его содержание и родительских средств не хватило бы. 


     Естественно, кружки в школе также отдельно оплачиваются родителями. Из бесплатных – секция баскетбола и театр «Шаг в будущее» 
     - Между прочим, наш театр имеет звание образцового. Наши дети выступали на сцене театра им.Франка. Мы очень довольны. Я считаю, что наша школа должна быть одной из первых в рейтинге участия и побед в творческих конкурсах. Недавно мы выиграли районный и городской этап конкурса «Диалог государств», хотя это очень непросто, там бешеная конкуренция. Конкурс «Киевский вальс» также выиграли наши выпускники. На Всеукраинском конкурсе Lego-проектов мы заняли 2 место, хотя до этого 3 года подряд выигрывали. И никто никого не заставляет, дети сами хотят готовиться, ходить на репетиции и в результате выигрывать. Я думаю, в связи с мотивацией самих учеников у нас эти победы и есть.
     Наличие летнего лагеря
     В этом году в гимназии лагеря не будет, так как, по словам директора, запланирован капитальный ремонт столовой. Тем не менее, те, кто желает записаться в лагерь, не останутся без летнего отдыха – можно присоединиться в соседнюю гимназию № 323 или СШ № 314. 
     Прогулка возле школы
     Напоследок делаем кружок вокруг школы. Внешний вид учебного заведения также может многое поведать. В целом, чисто, зелено, фасад пока еще в приемлемом состоянии.

     Резюме 

     Из «плюсов»:
     - качество обучения
     - активная творческая внеурочная жизнь школьников
     - в школе чисто, без запахов
     - наличие пропускной системы
     - охрана
     - спортивный комплекс
     - парковка для велосипедов во дворе

     Из «минусов»:
     - тяжело попасть
     - не до конца понятно, сколько реально денег платит родитель в течении года. 

     Что ж, гимназия свой рейтинг оправдывает и, в целом, по критериям успеваемости учеников, их удовлетворенности качеством образования, уровня безопасности, атмосферы и заботы об учениках в процессе обучения, создания условий для гармоничного роста и развития детей.

       
      avatar

      Консультація педіатразастуда

      Оксана 2015.05.30 07:24 0 0

       

      Доброго дня,моій донечці4 місяці,3 день у нас кашель і сопельки.Приходив педіатр слухав легені все добре,дивився горло трошки червоне.Приписав Імунофлазід,Флавамед і фізрозчин.Дитина почала погано істи,вночі майже не спить кашель не дає дуже плаче.Чому не проходить? Чи краще викликати швидку щоб ще раз подивились,і в лікарню? Щоб не переросло у гірше?

       
      avatar

      Консультація психологаДитяча ревність...

      Волошка 2015.05.16 22:01 0 0

       

      Моїй донечці 2 рочки і 7 місяців.  Вона дуже цікава, допитлива, активна... Я з донечкою ще з самого початку багато розмовляла,читала, співала. Вона була дуже слухняною і чемною дитиною. Коли донечці було 2,5 роки, у неї народилась сестричка, і дитину ніби підмінили. Вона стала нервовою, перестала реагувати на будь-які прохання, зауваження. Не хоче вчити віршики, читати( хоча раніше ми за день перечитували по 10-20 книжечок...)Якщо на неї підвищити голос, то починає дуже "плакати", навіть істерики влаштовує...((. Дитина стає некерованою, особливо на людях. Доходить до того, що я починаю плакати, бо прохання, і крики не допомагають( а нерви не витримують), тоді вона просить пробачення, обіцяє що більше так не буде, але це повторюється знову і знову... Буває так, що коли робиш їй зауваження, то вона дивиться на мене страшним поглядом, може крикнути, навіть пробувала вдарити, а потім може просто сміятися, при цьому дальше робить, те що я прошу припинити...Витягує язик, і облизує нижню губу, або просто махає ним у роті.... З появою другої дитини, першу ми любимо ще більше, дуже багато дозволяємо, навіть те, що раніше були б не дозволили..., ми стараємось старшій приділяти більше уваги, ніж немовлятку, в роддомі менша донечка"подарувала" старшій іграшку..Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ! Що робити? Як бути? Що робиться з моєю донечкою.....???

       
      avatar

      Кулинич Оленадопоможіть будь ласка! дуже сильний мокрий кашель..

      Кулинич Олена 2015.05.15 18:18 0 0

       

      Доброго дня! Допоможіть будь ласка! Моїй донечці майже 6-ть місяців, вже тиждень в неї рясний насмарк,вже день четвертий мокрий кашель,два дні тому були в лора, сказали,що все добре,що це через зубки,та останні два дні кашень посилився, в деяких випадках донечка майже заходилась від кашлю і це лякає, давала по п'ять капель на чайну ложечку води Амбробене двічі еа день,але це лише вчора і сьогодні!! Сьогодні були в терапевта, послухали..сказали,що хрипів немає,лише важке дихання.. Приїхали до дому, в ляльки почалась рвота, неначе водичкою,не слюнями! Рвота не фонтаном,але й не струмочком.. дякую.

      Детальніше
       
      avatar

      klybus4991Без теми

      klybus4991 2015.04.30 20:51 0 0

       

      Доброго дня,мені 20р.,вже 1 рік живу статевим життям,а завагітніти не можу,аналізи показують,що все добре. мені порадили пити вітаміни ,але які саме, незнаю,Що робити??

       

        
       avatar

       Консультація юристасубсидии

       Процюк Тетяна 2015.04.28 07:12 0 0

        

       как правильно оформить субсидию, если по приписке есть 2 непроживающих в стране

        
       avatar

       Консультація юристаМалозабезпеченність!

       Гуржій Надя 2015.04.05 16:50 0 0

        

       Доброго дня!

       Допоможіть будь ласка вирішити таке питання!
       Я мати одиначка, виховую доньку 5 місяців, 15 квітня буде 6 місяців. Відразу при оформленні документів на соц. виплати оформляла мати одиначку та малозабезпечену сім*ю. І осб в квітні місяці в мене закінчується 6 ть місяців з дати подачі документів на малозабезпеченність. Я пришла щоб взяти талончик щоб переоформити документи та в травні отримати виплату! але мені сказали щоб я пришла на початку травня, взяла талончик і потім принесла документи. І в травні місяці я ці кошти не отримаю, а отримаю аж в червні.Але й талончики на харчування я теж в травні не отримаю...і як вижити цього місяця я просто не знаю!!!

       В законі ні де не сказано, що цілий місяць повинні сидіти без виплати. А розглядається питання про прийняття рішення напротязі 10 днів.
       так чому я не можу принести ці довідки в квітня щоб в травні отримати кошти?
       Чи маю я на це право? Якими статтями закону я можу керуватися при вирішенні свого питання?
       PS: Проживаю з батьками, мама пенсіонерка, батько інвалід 1-ї групи пожиттєво!

        

        
       avatar

       Консультація юристапрописка

       Григорчук Ірина 2015.03.22 17:13 0 0

        

       Моі батьки уже 10 місяців як розведені, право власності на землю і будинок все на мамі... Чи може мама виписати батька із будинку без нього? Він не проживає там уже 1.5 року...

         
        avatar

        Консультація юристамать одиночка

        Григорчук Ірина 2015.03.22 17:03 1 0

         

        Доброго вечора! Я зараз на сьомому місяці вагітності, з чоловіком 2 тижні тому розвелась, а батько дитини інший чоловік і відмовляється від батьківства.... Чи можу я отримувати допомогу як мати одиночка? Так як виховуватиму дитину сама....

         
        avatar

        оксана гагаринаБез теми

        оксана гагарина 2015.02.27 21:40 1 0

         

        Працюю  вчителем. В  травні  планую  йти  в декретну  відпустку. Питання: чи маю  я  право  на  щорічну  основну  відпустку ( 56  днів)  перед  декретною?   Дякую!

          
         avatar

         Консультація психологаскарга

         худяк леся 2015.02.03 18:10 0 0

          

         Доброго вечора, скажіть будь-ласка, якщо гілка називається "Консультаціі психолога", то чому ці консультаціі не надаються? Я, наприклад вилила душу, сподіваючись отримати якусь пораду, але вже довгий час відповіді так і не отримала. І я бачу, що я не одна така, причому консультаціі надаються вибірково, очевидно тут відповідають тільки на ті запитання, які подобаються або на які знають завчену з теоріі відповідь. Дуже шкода, що так і дуже розчарована у вашому сайті.

           
          «Начати підрахунокПопередня12345678910НаступнаКінець»
          Сторінка 1 з 50
           
          Консультація дитячого педіатра Консультація дитячого педіатра Консультація дитячого педіатра

          Вхід          Забули пароль? / Забули логін?
          Зареєструватися

          Зміни світ на краще! Зроби перший крок!

          Нові приймальні

          ГОЛОСУВАННЯ

          Годі сподіватися на владу. Благодійний фонд «Діти передусім!» пропонує батькам взяти ініціативу у свої руки. Ми готові оплатити половину вартості дитмайданчика, якщо іншу половину оплатять батьки з прилеглих будинків. Ви готові піти на такий крок?
           

          Кращі матусі і татусі тижня

          tell

          mishutka

          Допоможемо дітям разом

          Останні коментарі

          Помощь при рождении двойни

          как правильно оформить субсидию, если по приписке есть 2 непроживающих

          мать одиночка

          Добрий день) Ви можете оформити мати одиначку тільки тоді коли в свідоцтві про народженні дитини не...

          істерика

          доброго дня віталія,скажіть чи дали вам якісь поради що робити в цій ситуації яку ви описали,у мене ...

          Без теми

          доброго дня мене це теж торбує))))в мене була затримка менструації 4 день і на 5 день в мене почалас...

          Проблемы с чтением

          Доброго вечера,Елена! У меня сын то-же ученик 2 класса с такой же проблемой, только у нас еще страда...

          Останні записи в спільноті

          Нові обличчя

          avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar avatar
           

          Користувачі он-лайн

           

          Зіркові поради

          f284de1b8eb0ba6615352ba73bb54715

          Яна Клочкова: «Щоб малеча поїла, вигадую історії про рисових гномиків»

          Триразова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова розповіла про нову в її житті роль матері і поділилася секретами виховання дитини.

          Детальніше...    |   2011-12-05 13:50:06
            
          750480dedb72

          Олена Мозгова: " Я вчу своїх дітей розумно розпоряджатися грошима"

          Своїх дітей відома українська продюсер Олена Мозгова виховує суворо і, не зважаючи на статки, з малечку привчає їх економити.

          Детальніше...    |   2011-03-22 11:01:47
            
          bregneva

          Віра Брежнєва: "Під час вагітності варто трохи стримувати свій апетит, харчуватися збалансовано"

          Віра Брежнєва розповіла яким чином їй вдалося під час вагітності не набрати жодного зайвого кілограма.

          Детальніше...    |   2011-02-14 08:13:52